KONST / Litografier / Litografi 9109155
nr 910 9155
Eke Bjerén
(1943-1999), Sverige
Litografi, Eke Bjerén, 59/300, vintermotiv, signerad -78, ramens innermått: 29x38
Utrop:
300 kr
måndag 8 september 2014
kl 18:35:41
Eke Bjerén
Läs mer om Eke Bjerén